Alibaba’ya Aras Kargo Revizyonu


Evet efendim, Aras Kargo harikulade bir başarıya imza attı.

Meşhur Alibaba’nın (başına meşhur koyunca kebapçı gibi oldu ama olsun 🙂 )TR taşımalarını artık  Aras Kargo üstlenecek. Anlaşmalar imzalanmış. Bakalım nasıl olacak..

Sonuçta bir anlamda büyük bir taşın altına da elini koymuş oldu Aras. Hali hazırda mevcut devam eden işlerinin bir o kadarını daha üstlenecek olması ciddi bir yatırım kararını da beraberinde getirecektir aynı zamanda.

2 sene öncesinde Aras Kargo ile görüşmüştüm. Ne kadar da çok istemiştim onlarla çalışmayı. Evrim Hanım’ı görüşmemiz öncesinde de takip ederdim. TR’deki sayılı “başarılı” kadın  yöneticilerden biri. Veliahtlıktan başarıya uzanan güzel bir başarı hikayesi var.

Dahası görüştüğüm müdürlerinden biri de Damla hanım’dı. Görüşmede kendisine bayılmıştım, hem Aras Kargo’da hem de Damla hanım’la çalışmak fikri beni çok motive etmişti lakin, sektörde deneyimi olan bir başka adayla devam etme kararı almışlardı.

Bazen olur ya, kimi kişilerle yolunuz kesiştiğinde başarıya yaklaştığınızı hissedersiniz. Ben de onu açık ara hissetmiştim ama olmadı.. Biz Türklerin en sevdiği cümledir: “hayırlısı”.. Hayırlısı diyerek hüznümü noktalar, Aras Kargo’nun başarısından ötürü de iftihar ettiğimi tekerrür ederek cümlelerimi sonlandırırım.

Alibaba’da hız dönemine hoşgeldik, hoş bulmak dileğimle..

Öpüldünüz.

 

Reklamlar

2 thoughts on “Alibaba’ya Aras Kargo Revizyonu

    • ilk etapta ulaşmayabilir tabi 🙂 ama bence yoluna girdiğinde herkes çok memnun kalacak. Mesela ben İstinye’deyim. MNG Kargo’nun minimum 2 günde getirdiği kargoyu Aras ertesi gün getiriyor. Şube’den şubeye de fark oluyor pek tabi ama bence Aras mevcuttaki çoğu kargodan iyi bir çizgide..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s