Enfes Bir Kahve Önerisine Hazır Mıyız?


Biliyorum yoruldunuz, yine ağır bir Pazartesi geçti üstümüzden ve yıkılmadık ayaktayız. Ama işin güzel yanı şu ki Pazartesi bitince nedense hafta bitiyor gibi geliyor bana:) Böyle düşününce daha motive oluyorum Salı’ya.

Sonra yahu diyorum tüm gün ipi kopmuş gibi çalıştım. Şöyle iş çıkışı bir nefes almak lazım.

Şayet işiniz veya eviniz Levent, Nişantaşı, Etiler veya Gayrettepe civarındaysa, bu düşünceler de kafanızdan geçiyorsa, kahveyi de seviyorsanız okumaya devam edebilirsiniz:) Çünkü damak tadınızın tüm ayarlarına reset atacak bir kahve tatmaya yönlendireceğim sizi: “Petra Coffee Roaster”

3.nesil kahvecilerin hakkını en çok veren dalgası bence. Biz keşfettiğimizden beri resmen bir kahve ukelası olduk!! Bu iyi mi kötü mü bilmiyorum ama mis gibi bir kahve tüm mutluluk hücrelerinize dokunsun, içinizde bir senfoni kopsun isterseniz mutlaka deneyin diyorum!Ve eminim siz de bundan sonra içtiğiniz çoğu kahveyi beğenmeyeceksiniz.

Biz eve çekirdek alıp kendimiz yapıyoruz bunun için şiddetli önerim “AKME” çekirdek.(internetten de sipariş verilebiliyor) Tadını damakta bırakacak bir sertlikte harika espressolar içeceğiniz garanti.

Petra’da ise etihopya veya salvador monte deneyebilirsiniz. El Salvador Monte daha eşkimsi bir lezzete sahip olmakla beraber eşkimsi tat sevmiyorsanız denemeyin dememde fayda var:) Etihopya yumuşak içimli;)

Petra’nın Akmerkez(wepublic kısmında),Kanyon(girişte solda), Topağacı, ve Gayrettepe’de (ATV binasının tam arkasında selenium un altında kalıyor) yeri var. Ve hatta Kolektif House’da da yeni bir şube açmışlar..

O zaman o cici yanaklarınızdan öperim. Afiyet olsun canım okur. Selametle..

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s